Jak vyřezat tělo a mít pevnou postavu?

Někdy naším cílem není ztrácet pár liber, ale zlepšit vzhled vašeho postavy. Jak můžeme vytvarovat naše tělo a učinit je pevnější? Tento krátký průvodce vás krok za krokem provede procesem “sochařství”.

Než začneme, je načase získat představu o tom, co opravdu chceme. Plastika je chápán různými způsoby – jak změnit vzhled těla, to znamená, že zpevňující to, světlo vizualizace svalu, jinými slovy, „vyřezávání“ nebo jako zvýšení svalové hmoty v smysluplným způsobem, běžně nazývané „hmota“ nebo „dělat váhu“.

Je důležité definovat náš cíl, protože oba tyto výrazy představují zcela odlišné akce. Dnes se soustředíme na tvarování těla – tj. Přeměňování normální postavy na “fit” postavu.

JAK Cvičit těleso? JAK SLEPT TĚLO?
Způsob, jakým děláme věci, závisí na našem “počátečním stavu”.

Pokud jsme štíhlá a my chceme pouze upevnit tělo a atletické tělo, měli bychom se zaměřit na silový a silový trénink;
Pokud jsme štíhlá, ale máme hodně tuku, je dobré se zaměřit více na naše stravování a silový trénink, sílu a intervalový trénink,
Pokud jste štíhlá stavět a chceme „přírůstek svalové hmotnosti,“ to je prostě „dělat váhu“ a vyžaduje tréninkový plán založený na silový trénink a pozitivní kalorické rovnováhy.
Pokud jste štíhlá nebo středního vzrůstu a nezávisí na nás neví, co atletická postava, a více na zpevnění těla a nechci zhubnout, musíte okořenit náš trénink různých forem pohybu, a především posílení vzdělávání a extra-interval silový trénink.
Máme-li střední postavy, a máme hodně tuku, a chceme, aby atletické, pevná silueta, velmi pravděpodobné, že budeme muset snížit množství tuku ve stravě se zápornou bilancí kalorií a snížit školení.
HLAVNÍ STRÁNKY, SÍLY, INTERVALY – CO VĚDÍTE A JAK si VYBERTE
jak vyřezávat tělo
fotka Katarzyna Milewska

Silový trénink je nejčastější trénink založený na hmotnosti těla. Trénink zahrnuje klasické cviky jako squat, pumpu, výlety, šipky, palubu, boky.

Síla trénink je cvičení s přidáním externího zatížení, jako jsou činky, činky, kotlety, desky, lékařské míče, pytlíky na písek.

Intervalový trénink – napsal jsem celý článek o tréninku v intervalu a je zde k dispozici . Stručně řečeno: jsou to cvičení s proměnnou intenzitou.

JAK Cvičit těleso: Jak umístit plán výcviku?
Ve skutečnosti neexistuje žádné řešení a jeden školicí plán pro “sochařství”. Pokud budeme štíhlá, výsledek bude mít za následek silový tréninkový trénink a silový trénink.

Můžete to napsat (dělá se 4x týdně):

1. den: Intenzivní trénink intervalu

Den 2: Silový trénink

3. den: Intenzivní trénink intervalu

4. den: silový trénink

Nebo:

1. den: intenzivní trénink

Den 2: Silový trénink

Den 3: intervalový trénink

4. den: silový trénink

Nejdůležitější je, že v plánu silový trénink je alespoň 1-2 krát. Silový trénink může být kombinován s intervalem (tj. Cvičení funguje!) Nebo rozdělena do dvou samostatných cvičení.

Pokud máme trochu více tělesného tuku, začal bych s hubnutím (negativní kalorická rovnováha + různé tréninky: posilování, interval, aerobik, síla). Již v této fázi vaše tělo poroste a změní!

Mé cvičení, které vám mohou pomoci dosáhnout svého cíle:
SCULPTURE – CO JE DIET POUŽÍVÁ?
Chcete-li vytvarovat tělo, je nejlepší použít dietu s normální kalorickou rovnováhou, tj. Jíst přesně tolik, kolik potřebujete. To stačí k správnému tréninku těla, abyste získali lepší tvar.

Poznámka:

Vysoce zpracované produkty – snaží se jim zabránit ve stravě; Jezte co nejjednodušší a nejpřirozenější,
Cukr a sladkosti – je lepší se jim vyhnout nejen kvůli jejich kalorickému obsahu, ale také kvůli náhlé špičce v krvi, po jídle sladkosti. Jednou za čas – žádný problém, ale ne příliš často,
Dostatečné množství vody ve stravě.
UPOZORNĚNÍ – POZOR!
Ale než začnete ztělesňovat svůj plán a snít o dokonalém těle, nezapomeňte, pamatujte si, že všechny tyto sochařské sochy na Instagramu nebo Facebooku často vykazují falešnou realitu.
Lidé, zvláště ženy, nevypadají úplně správně po celý den, a dokonce i když máme radiátor, někdy nám nabobtnal břicho, zbude ještě více vody – a tento vzhled se změní. Nevyhledává dokonalost, protože v reálném životě neexistuje.

NIKDY DOKONČENO
Ve skutečnosti není boj o atletickou postavu lidí, kteří už jsou z tenkých nebo normálních, příliš složitý. Nezapomeňte pravidelně trénovat – bez něj nebude mít žádné účinky – a zdravé stravování. První zlepšení vzhledu těla by mělo být viděno asi po 2-4 týdnech (pravděpodobně to bude malá změna). Větší a výraznější rozdíly jsou obvykle 4-7 týdnů.

Doufám, že můj průvodce vám pomohl. Pokud ano, rád bych vás informoval o tom, co si myslíte! Pokud máte nějaké dotazy týkající se tématu, pak také napište – budu se snažit rozptýlit pochybnosti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *