10 nápadů na zdravý oběd po dobu dvou dnů

Stále však slyším, že v kuchyni chybí pořád. A chápu to dokonale. Já také žiji ve stejném světě a já jsem málo času. Abych neustále stál v garážích, často jsem vařit večeři po dobu dvou dnů a dnes jsem se rozhodl sdílet pravidla, která dokonale pracují na přípravě více najednou.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)10 nápadů na zdravý oběd po dobu dvou dnů

1. Italská kapusta na dva dny

Nemyslím si, že v této zemi není žádná osoba, která by ani po dětství nemohla pamatovat na bigosy po různých svátcích. Je pravda, že bigos není, ale také dobře ohřívá. Mám rád jíst cappuccino druhý den. Tento recept je jedním z mých mnoha variant, protože pro zelí se mi líbí přidat zeleninu, kterou mám v ledničce. A bez ohledu na to, zda mám mladé zelí (v sezóně) nebo staré. Zelí jednou týdně musí být! Ano nebo ne.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)Zdravý oběd po dva dny s bramborovou miskou s kysaným zelím

2. Červená zelná polévka

Jakmile jsme zelí, zelí pracuje také v polévce vařené dva dny. Zde je červená kapustová polévka, která je mimořádně cenná a, jak ukazují moje pozorování, mnoho lidí zapomíná na začlenění do stravy.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)Zdravý oběd na dvoudenní červenou kapustovou polévku

3. Veganský koktejl mojí matky

Polévka je skvělá druhý den, a třetí může dokonce udělat rajčata. Takže ujistěte se, že si vyděláváte vývar. Já obzvlášť mám polévku mámy, když se ochladí. I když v létě neprohýbám. Můžete ji jíst s obyčejnými těstovinami bez lepku. Existují jak bezlepkové těstoviny, tak rýže – obzvláště doporučené pro hnědou rýži. Existuje ještě jedna druhová těstovina, kterou osobně miluji – a to jak pro výživu, tak pro specifickou chuť. Mám na mysli těstoviny z luštěnin (např. Čočka nebo cizrna nebo sójové boby). To je skvělá volba pro vegany, vegetariány, lidi s vysokou hladinou cukru v krvi, ale také pro každého, kdo chce jednoduše jíst různé druhy.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)zdravý oběd na dva dny veganský zeleninový vývar

4. Pohankové sýry v rajčatové omáčce

Pohankové koláče v aromatické omáčce jsou skvělou volbou pro zahřívání. Když se omáčka ohřívá, nemusím to vysvětlovat a dužinu lze ohřívat jak v troubě, tak i v párech. Obecně doporučuji toto řešení.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)Zdravý oběd po dvou dnech pohankové buničiny v rajčatové omáčce

5. Dahl s čočkou

Dahl s čočkou z tohoto receptu je velmi plné a výživné jídlo. Obvykle připravuji takové příušnice ve woku. Nebudeme-li všechno jíst, dám je do ledničky a druhý den se ohřeji na velmi malý oheň a přidám trochu vody. Vyhříval mě dokonce lépe než čerstvě připravená.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)Zdravý oběd po dva dny vegan dahl se šošovicemi

6. Nezvyklé rajče

Přidejte rajčata trochu středomořské chuti a zaručuji, že bude trvale zůstávat ve vašem jídelním lístku. Je opravdu chutné a neuvěřitelně jednoduché se připravit. Mám rád návrat unavený a studený domov … vědět, že to mám v ledničce a prostě se musím zahřát. 😉

zdravý oběd na dva dny aromatická rajčatová polévka recept

7. Rostlinné hamburgery

Burgers, nebo jen koláče, vegetarián je velmi dobrá volba, pokud chcete připravit oběd jídla pro obchod. Můžete ho ohřát v troubě, v pánvi nebo dokonce v páru. Pro ty hamburgery jaglanych stačí, když si připravit salát z listové rostlin a vybraných luštěnin a bude pełnowartościowo, a to zdravé.

Zdravý oběd po dva dny vegetariánské veganské hamburgery

8. Bramborová kaše s fazolemi

Zde je rychlé, jednoduché a velmi nenápadné jídlo. Často sem přidávám některé luštěniny, které mám po ruce nebo tofu. Podávám také salát. Chutná chutná, lehce se zahřeje – na pánvi, kde byla připravena guláš. Druhý den přidáme trochu vody, aby se nelepila.

Zdravý oběd na dva dny brambor s jednoduchou fazolovou miskou

9. Okurky se zeleninou a proso

Jedná se o jedno z těch pokrmů, které chtějí lepší den druhý den. Seznam složek je velmi jednoduchý a chuť je trochu překvapivá. Mám rád kuřecí sezónu a tento typ pokrmů, které vytvářím pro sílu.

Sdílejte s ostatními :)Sdílejte s ostatními :)Zdravá veganská večeře na dva dny s veganskou receptou

10. Houby nebo plněné papriky

A vy víte, že plněné papriky nebo houby se ohřívají velmi jednoduše? Můžete to udělat v troubě nebo dokonce v pekáči, do kterého přidáte malé množství vody. Druhý den plnění z receptu je ještě zásadnější – po práci doporučuji zdravé a lehké jídlo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *